Garanti’den Hikayeler’i takip edin, Samsung M20 indirimini kazanın!

7 Mayıs – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında shop.samsung.com/tr adresinden (Samsung Online Mağaza) yapacağınız M20 alışverişlerinde toplam 300 TL indirim fırsatını kazanmak için, Garanti Cep’te yer alan “Garanti’den Hikayeler” alanını takip etmeyi unutmayın.

Samsung M20 cihazına 1.499TL’ye indirimli sahip olma fırsatını kaçırmayın!

Kampanya Detayları

  • 7 Mayıs – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında, Garanti Cep’te yer alan “Garanti’den Hikayeler” alanında bu tarihler arasında Samsung Online Mağaza’da geçerli indirim kodu paylaşılacaktır. Bu kod, https://shop.samsung.com/tr adresinde yapılacak olan Samsung Galaxy M20 32GB SM-M205F alımlarında KDV dahil 300 TL indirim sağlamaktadır. 1.799 TL yerine 1.499 TL’ye sunulmaktadır.
  • Kampanya 1.000 adet ürün ile sınırlıdır.
  • Indirim kodlarının geçerlilik tarihi 31 Mayıs 2019 23:59’dur. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirir.
  • Kampanya dönemi içerisinde 1 kişi en fazla 1 kez indirim kodunu kullanabilir.
  • Ürün teslimat tarihinden itibaren açık kutuda 14 gün, (jelatini açılmamış, hasarsız, SIM kart takılmamış) kapalı kutuda hiç kullanılmamış olarak 30 gün cayma hakkı vardır. Belirlenen süre ve şartların dışında ürün iade edilemez. Ürünün iade edilmesi halinde hediyenin de aynı koşullarda iade edilmesi gerekir.
  • Tek seferlik alışverişte kullanılabilecek İndirim kodları para ile satılamaz, miktarı bölünemez veya paraya çevrilemez, diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
  • Ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Garanti Bankası sorumluluğunda değildir. Kampanya kapsamında yapılacak alışverişe konu üründe herhangi bir hata, ayıp veya geç teslim ya da yanlış ürün teslimi ya da stok yetersizliği nedeniyle ürününün teslim edilmemesinden T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu değildir.
  • T. Garanti Bankası ve Samsung kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.
İçeriği Sosyal Medyada paylaşın...

Bir cevap yazın