İşCep ve İnternet Şubesi Tchibo Fırsat Kampanyası

İşCep ve İnternet Şubemize özel 8-21 Nisan tarihleri arasında geçerli olan yeni fırsat kampanyası ile www.tchibo.com.tr ve Tchibo mobil uygulaması üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri alışverişe 40 TL indirim sunulacaktır.

Kampanya Detayları:

· Kampanya, İşCep ve İnternet Şubesi’nde 8-21 Nisan tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyadan bireysel müşterilerimiz yararlanabilecektir.
· Kampanya döneminde bir defa olmak üzere toplam 200 TL ve üzeri alışverişinize anında 40 TL indirim sağlanacaktır.
· Kampanya referans kodu İşCep veya İnternet Şubesi’ne Müşteri Numarası / TCKN ve Müşteri Şifresiyle giriş yapılarak “kampanyalar” sayfasından alınabilir.
· Kampanya www.tchibo.com.tr ve Tchibo mobil uygulaması üzerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir. (Mağazalarda kullanılamaz)
· Kampanyamızdan ilk 2.000 müşteri yararlanabilecektir. Belirlenen kullanım adetlerine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulacaktır
· Referans kodunu; ürün sepetinde yer alan indirim kodu alanına giriş yaparak 28.04.2019 tarihine kadar kullanabilirsiniz. Bu tarihe kadar kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.
· Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilir.
· Kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
· İndirim kodu ile alınan ürünlerin teslimi, kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar garanti, iade, değişim gibi hususlarda Bankamızın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu konuda oluşabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler tchibo.com.tr’ nin 444 28 26 numaralı müşteri hattına iletilebilir.
· Türkiye İş Bankası A.Ş ve Tchibo kampanya süresini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar.

İçeriği Sosyal Medyada paylaşın...

İşCep ve İnternet Şubesi Tchibo Fırsat Kampanyası” için bir yorum

Bir cevap yazın