CryptoTab ile İnternette Gezinirken Para Kazanın

Hayatımızı kolaylaştırmada yerleri tartışılmaz olan arama motorları internet dünyasını bizim için kolaylaştırmada en önemli ve etkili öğelerden bir tanesi. Arama motorları, istediğimiz verilere bizi en hızlı şekilde ulaştırmada aracılık yapar.

Arama motoru dediğimiz zaman aklımıza ilk gelen tabi ki Google, biraz ilgili olanlar Bing, Yahoo, Yandex vb arama motorlarını da bilirler hatta aktif olarak kullanırlar fakat şu an ülkemizde çok büyük bir kesim Google kullanmakta hatta internetin açılış sayfası olarak kabul etmekteler. Şimdilerde hayatımızda çok fonksiyonlu olarak yer bulan Google ilk arama motoru değil hatta ilklerden bile değil. 1990’da ortaya çıkan arama motorları sürekli kendilerini geliştirmekteler ve yeni özellikler ile kullanıcı sayılarını arttırmayı hedeflemekteler.

Bunlar içinde birkaç tanesi vardır ki kullanıcılarına ek gelir elde etme ve para kazanma imkanı sağlıyor. Yerleşik bir madencilik algoritması içeren yeni CryptoTab bunlardan biri tarayıcıyı deneyimleyip test ettik ve Google Chrome’a kıyasla sekiz kata kadar daha hızlı olduğunu gördük. Hafif, hızlı ve kazandırmak için hazır!

CryptoTab tarayıcısını® yükleyin ve Chrome‘un tanıdık arayüzü ve işlevselliği ile birlikte artan madencilik hızından yararlanın. Web browser’ bu linkten https://bit.ly/2YNkyiX indirebilirsiniz.

İçeriği Sosyal Medyada paylaşın...

Bir cevap yazın