Aracına Reklam Alarak Para Kazan | Ek Gelir

Ülkemizde hızla yayılan ve alternatif para kazanma konusunda oldukça rağbet gören ek gelir yöntemleri nden biri arabanızı reklam için kiralatmak. Şöyle ki; Arabana Reklam Al gibi şirketler arabanızı reklam giydirip dönüştürmek için size hatırı sayılır düzeyde ödemeler yapmaya hazırlar.

Şirketler konusunda seçici olmakta yarar var. İşin ucunda arabanız var neticede. Şirketin güvenilirliğinden, arabada sergilenecek reklama, sergileniş ve uygulanma biçimine kadar özenle ilgilenmeniz gerekiyor. Oluşabilecek olası hasarlar dolayısıyla elinizdeki tavuktan olmanın lüzumu yok. Ayrıca bu şirketlerin dolandırıcılık potansiyelleri de yüksek olduğundan imzalamanız için önünüze sürülen dokümanları ince bir elekten geçirerek dikkatle okumadan hiçbir yere imza atmayın.

Arabama Reklam Alarak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Büyük marka ve kampanyalar için arabanızın tüm cephesini kiraladığınız takdirde size aylık 500 TL civarında bir ödeme yapıyorlar. Ancak yalnızca camlar, ya da belli bölgeleri kiralıyorsanız rakamlar 100 veya 250 lira arasında değişebiliyor.

İçeriği Sosyal Medyada paylaşın...

Bir cevap yazın