Evde Çalışarak Para Kazandıracak İşler

Evde çalışarak para kazanmak ofis hayatının sıkıcılığından kaçan herkesin yeni hedefi oldu. İstediğin zaman, istediğin kadar vakit ayırarak yapılacak işlere ilgi yoğunlaştı. Genelde ev kadınları tarafından yapılan evden para kazanmanın yolları neler, evde yapılacak yeni nesil işler nelerdir ?

Ek kazanç elde etmek isteyenlerden ev kadınlarına varana kadar herkes evden yapılabilecek işleri merak ediyor. Evden çalışma yöntemleri o kadar geniş bir yelpazeye yayıldı ki; iş toplantılarının, iş görüşmelerinin bir kısmı artık Skype üzerinden yapılabilir hale geldi.

Evde çalışarak nasıl para kazanılabiliri sizin için hazırladık

Ahşap Boyama İşi

Evde yapılacak işler arasında en fazla keyif alacaklarınızdan bir diğeri ise bir hobi olarak da görülebilecek ahşap boyama işi. Hünerlerinizi ve içinizde bir yerlere gizlenmiş zanaatçıyı ortaya çıkarmanın zamanı geldi. Ahşap ürünleri uygun fiyatlara satın alıp boyayabilir bundan ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınıza dair feyz alacabileceğiniz pek çok site sosyal medya hesabı mevcut.

Evde Tasarım Çiçek Yapmak İşi!

Bir demek çiçeği kim istemez ki?! Yalnız uzun bir zamandır klasik buketler ve saksılardan ziyade, minimal saksılarda farklı bitkiler, terariumlar ahşap ve mermer malzemeye ekilmiş çiçekler moda ve bunları yapmak pek de zor değil. Ciddi bir alıcı kitlesine sahip olan bu kulvarda fark yaratarak evde yaptığınız tasarımları firmalara satabilirsiniz.

Evde Sabun ve Mum Yapmak İşi!

Düşük maliyetli, yapmaktan keyif alacağınız bir iş arıyorsanız, sabun yapmak size göre olabilir. Burada en önemli nokta, göze güzel görünen şekiller, hoş renkler seçmek. Hatta bu işi minik ürünler ve iplerle süsleyerek zenginleştirebilirsiniz. Freelancer çalışarak ürettiğiniz ürünleri butik mağazalara satabilir yada internetten satış yolunu deneyebilirsiniz.

Sabun yapmaktan daha kolayı ise mum yapmak. Hazır mum parafinlerinden farklı malzemeler kullanarak harika süs eşyaları yapabilirsiniz.

Ahşap Boyama İşi

Evde yapılacak işler arasında en fazla keyif alacaklarınızdan bir diğeri ise bir hobi olarak da görülebilecek ahşap boyama işi. Hünerlerinizi ve içinizde bir yerlere gizlenmiş zanaatçıyı ortaya çıkarmanın zamanı geldi. Ahşap ürünleri uygun fiyatlara satın alıp boyayabilir bundan ciddi kazançlar elde edebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınıza dair feyz alacabileceğiniz pek çok site sosyal medya hesabı mevcut.

Çocuk Bakıcılığı Yaparak Para Kazan!

Özellikle büyük şehirlerdeki yaşama tarzının ve ev ekonomisinin ayrılmaz bir parçası olan eşlerden ikisinin çalışma durumuna sıklıkla şahit olunur. Böylesi durumlarda evde bir çocuk var ise onun bakımını üstlenecek bir aile büyüğü yada bireyi yok ise, aileler genelde bir bakıcı ararlar. Bunu sıklıkla daha önce böyle bir hizmeti alan tanıdıkları referansı yada kurumsal firmalar üzerinden temin etme yoluna giderler. Sizlerin böylesi bir zamanınız var ise bu iş size göre olabilir. Hele bir de çocuklardan hoşlanıyorsanız bu sizin için işten öte bir şey olacaktır. Siz de çocuk bakıcılığı yaparak para kazananlara katılabilirsiniz.

Yukarıda yazdığımız işler arasından size en uygun olan birinden başlayarak ilk adımı atmak için ne bekliyorsun!

Evde Çalışarak Para Kazandıracak İşler” için 2 yorum

 1. Dear Muslim,
  Among your monthly business bills is the unexciting – paper, printer ink, phone lines. But what if there could be something among these payments could improve how well Islamic classes were taught, or how secure your local Mosques are?

  The Messenger of Allah, peace and blessings be upon him…

  “Whoever builds a mosque for Allah, then Allah will build for him a house like it in Paradise”

  But this isn’t about simple donations. This is about making a real, tangible difference.

  Tangible differences like the secure door that was funded for Madina Masjid, in Rochdale – which is keeping the Mosque safe, following two break-ins over the two months previous.

  Making charity donations benefits your business. It shines a light on the positive ways in which your company supports the local community.

  Funding our projects with a monthly donation provides you with a SHARE of the reward whenever someone prays Salah, recites Quran and does Tasbeeh in the mosque.

  We share our thanks and the gratitude of our Mosque worshippers – in advance.

  Please feel free to contact us directly to talk about the ways in which your monthly support could change our local Mosques and communities for the better.
  ?
  Messenger of Allah (peace and blessings of Allah be upon him) said…
  “Allah said: ‘Spend, O son of Adam, and I shall spend on you.’”

  https://www.houseinparadise.org/

Bir cevap yazın