Electroneum (ETN) nedir ? Nasıl Para Kazandırır ?

Electroneum akıllı telefonlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanan blockchain tabanlı bir ödeme platformudur. Electroneum’u diğer kripto varlıklardan ayıran en önemli özelliklerden biri Dogecoin örneğinde olduğu gibi sadık bir hayran kitlesine sahip olması. 2.7 milyon kayıtlı kullanıcıya sahip ETN Twitter da 129 bine yakın sahiplenici bir takipçi kitlesine sahip.

Bankacılığın henüz ulaşmadığı coğrafyalara ulaşmak ve cep telefonlarında mobil ödeme aracı olmak gibi bir hedefi önüne koyan ETN bu doğrultuda hız kesmeden hedefine doğru ilerlemeye devam ediyor. Proje aynı zamanda telekomünikasyon devi XIUS, e-ticaret şirketi BMedia ve diğer şirketlerle ortaklıklar geliştirerek kullanım alanını genişletmeye ve geleceğin kripto piyasasındaki yerini muhafaza etmeye odaklanmış durumda.

ETN platformu Google Play ve App Store’daki mevcut mobil cüzdan uygulaması aracılığı ile kullanıcılarına bulut madenciliği imkanı sunmaktadır. Uygulamayı Google Play için buradan https://goo.gl/2K5ZNM App Store için ise buradan https://goo.gl/qYfBRz indirebilirsiniz.

Referans ağınıza bağlı olarak bu uygulama ile ayda 100 TL sına kadar kazanç elde etmeniz mümkün. Diğer referanslı sistemlerden farklı olarak; burada referans girmek, hem referansı kullanana artı bir kazanç sağlıyor hemde referans sahibine.

İçeriği Sosyal Medyada paylaşın...

Bir cevap yazın