Hapo ile Bedava Bitcoin Kazanın!

Pivot uygulamasının geliştiricileri tarafından hizmete sunulan Hapo uygulaması 50 gün boyunca her gün kullanıcılarına 30 bin dolar dağıtacak. Toplam dağıtılan para tutarı 1.000.000 Milyon dolar olana kadar bu kampanya devam edecek.

Hapo uygulamasına dahil olan kullanıcılara günlük olarak ücretsiz dağıtılan gems’ler 24 saatlik periyotlarla bitcoine dönüşüyor. Uygulama içerisinde duyurulan görevleri yaparak ve uygulamaya arkadaş davet ederek günlük gems sayınızı arttırabilirsiniz. Gems sayınız arttıkça havuzdan alacağınız bitcoin oranı da artacaktır.

Uygulamaya ilk üye olduğunuzda 10.000 gems ile ödüllendirilirsiniz. Devam eden günlerde davet ettiğiniz her kullanıcıdan uygulamayı aktif kullanmaları durumunda, yedi gün boyunca ilk altı gün 1.000 gems 7. gün 3.000 gems alarak toplamda 10.000 gems ödül kazanırsınız. Ayrıca her alt kullanıcınızın günlük gems ödülünün yüzde 10’nunu da siz alırsınız.

Toplamda 12 adet sandık bulunan uygulamada ve bu sandıkların içerisinde 10.000.000 GEMS e kadar ödüller saklı. Bu sandıkların görevlerini yaparak sandıkları kazanabilir ve sandıklardan da GEMS kazanabilirsiniz.

Hapo uygulamasına üye olarak gelir elde etmeye başlamak için öncelikle uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra telefonunuzun işletim sistemi fark etmeksizin Google hesabınız ile veya Facebook hesabınız ile oturum açmanız gerekmektedir. Yapacağınız bu oturum açılışı sizin üyeliğiniz olacaktır. Uygulamaya güven problemi konusunda içiniz rahat olsun, uygulama geliştiricisi Pivot App’dir ve bu uygulama geliştiricilerinin Binance, Kucoin gibi borsalar ile de bağlantısı bulunmaktadır.

Uygulamayı bu linkten indirebilirsiniz.
https://goo.gl/FgD3je

İçeriği Sosyal Medyada paylaşın...

Bir cevap yazın