Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Günümüz imkanları ile artık cep telefonlarına yüklediğimiz mobil uygulamalar ile para kazanmak mümkün. Bu sadece para kazanmaya dönük geliştirilen bir uygulama olabileceği gibi normal bir ihtiyacınızı gideren bir uygulamanın ödüllendirmesi şeklinde de olabilir.

Gün içinde neredeyse elimizden hiç düşmeyen cep telefonlarına yükleyebileceğimiz uygulamalar ile para kazanma imkanları artık mevcut. Bu uygulamalar pek çok işletim sistemine göre optimize edilen uygulamalar olduğu için Android, iOS, Windows Phone, işletim sistemlerinin tamamına uyumludur. Aşağıda liste şeklinde paylaşacağımız uygulamalar arasından sizlere en uygun olanına kendiniz karar verin.

Android’in Google Play ve IOS’un App Store marketlerinde sayısız uygulama yer almakta. Kullanım alanlarına ve işlevlerine göre; oyun, geliştirme, iş ve sosyal medya kategorize edebiliriz.

İnsanlar her geçen gün internet ile daha fazla içli dışlı olmaya başladı. Bu adaptasyon sürecinde Akıllı cep telefonları nın payı yadsınamaz. Akıllı cep telefonlarını bu kadar vazgeçilmez hale getiren faktörde kuşkusuz mobil uygulamalar dır. Google Play ve App Store‘de yer alan milyonlarca uygulama ile herkesin ihtiyacına ve hobisine göre seçim yapma şansı var. Bunlar arasında kimi uygulamalar var ki sadece eğlenmek yerine para kazandıran uygulamalar. Şimdi birlikte keyifle inceleyelim.

1- Swagbucks

Milyonlarca kullanıcıya sahip Swagbucks uygulamasında, kayıt olup bir profil oluşturarak, uygulama içerisinde; anket, test çözerek, uygulama indirerek, web sitelerine göz atarak, video izleyerek para kazanabilirsiniz. Uygulama bugüne kadar 340 milyon dolar ödeme yaptığını ifade ediyor. Uygulamada kazandığınız paraları Amazon, PayPal, Target, Walmart, Starbucks ve Hediye Çeki olarak kullanabiliyorsunuz. Uygulamaya buradan kayıt olabilirsiniz. https://bit.ly/2Dpdwbb

2- Whaff Rewards

Whaff Rewards için para kazandıran uygulamalar arasında en iyilerinden biri diyebiliriz. Uygulama içinde nakit para kazanmanız için onlarca farklı yol var. Whaff’da en çok para kazandıran yöntem ise genellikle oyun indirme ve bu oyunlarda belirlenen seviyelere gelmek. İlk görevlerden biri yeni çıkan bir oyunu indirmek ve bu oyunda seviye atlamanız olabiliyor. Oyunda başarılı olmanız durumunda uygulama size 1 dolara varan ödeme yapıyor. Uygulamanın yaptığı bu ödemeleri onlarca farklı yöntem ile çekebiliyorsunuz. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz. https://bit.ly/1KSKVtR

3- AppKarma

Para kazandırma uygulamaları içinde son zamanlarda en çok indirilen uygulamalar arasında olan bir uygulama. Uygulama büyük oranda oyun oynayarak para kazandıran bir uygulama. Sizden bir oyunu indirere günlük olarak belirli bir süre oynamanızı istiyor, görevi başarıyla tamamladığınız zaman belirtilen para ödülü cüzdanınıza yansıyor. Bununla beraber arkadaşlarınızı da davet ederek, onların kazandıklarından da ek gelir elde edebilirsiniz. AppKarma’da biriktirdiğiniz parayı Amazon, Google Play, Facebook, Xbox, Playstation çeki olarak talep edebiliyorsunuz. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz.https://xkr.ma/S9Gm12FI2V

4- Cash For Apps

Uygulama Android ve IOS platformalarından indirilebiliyor. Uygulamada, reklam uygulamarını indirerek para kazanıyorsunuz. İndirdiğiniz reklam uygulaması başına başına ek gelir elde edebiliyorsunuz .Kazandığınız paraları de yine birçok farklı ödeme yöntemi çekebilirsiniz. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz. https://bit.ly/1LgnMBC Ayrıca sitemize bir katkınız olsun istiyorsanız uygulamayı indirirken 4421eeb bu referans kodunu giriniz.

5. Tapporo

Uygulamaya şimdilik sadece Google Play Market’ten ulaşabilirsiniz. Alanında en eski uygulamalardan olan tapporo, bu uygulamaya güvenmemiz için ciddi bir neden. Tapporo uygulamasında yer edinen, ücretsiz uygulamaları indirerek ve çeşitli videoları izleyerek para kazanabilirsiniz. Uygulamayı arkadaşlarınıza davet ederekte ek kazanç elde edebilirsiniz. Tapporo uygulamasından kazandığınız parayı, Google Play Hediye Kartları, Amazon Hediye Kartları, PayPal Nakit, Facebook Kredileri, Minecraft hesabı, Hulu hesabı, Oyun kartları, Mobil aksesuarlar, Gadget’lar ve yöntem ile çekebilirsiniz. Uygulamayı https://bit.ly/2VdlG05 buradan indirebilirsiniz.

6- Letgo

Türkiye de çok bilinen ve yaygın olarak kullanılan bir uygulama olan Letgo kısaca ikinci el eşya alım ve satımını sağlayan bir platform. Uygulama genel olarak ihtiyacınız olmayan ürünleri satıp para kazanmanız için kurulmuş. Bu uygulama aracılığı ile her gün yaklaşık 30 bin eşyanın satıldığı ifade ediliyor. Uygulamayı indirdikten sonra hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Uygulamayı Play store yada App store dan ismi ile arayıp indirebilirsiniz.

7. RingPara

Arama yapıldıkça para kazandıran uygulamayla tanışın. Çok fazla telefon görüşmesi yapıyorsanız bundan para kazanabilirsiniz. RingPara isimli bir mobil uygulama, telefon görüşmeleri sırasında izlenen reklam sayısına bağlı olarak kullanıcılarına ödeme yapıyor. Mustafa Sandal ve Vestel tarafından destek alan RingPara eşsiz bir sisteme sahip. Telefonunuz çaldığında birkaç saniye uzunluğunda reklamlar izleterek aranan kişinin para kazanmasını sağlıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilen ve 15 yaşından büyük herkes tarafından kullanılabilen uygulama, izlenen reklamlara bağlı olarak kendi para birimi olan ve sonradan ininal ile TL’ye dönüştürülebilen RP kazandırıyor. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz. https://bit.ly/2mdEhWm

İçeriği Sosyal Medyada paylaşın...

Bir cevap yazın