Pundi’X de Airdrop Dönemi |Ek Gelir İmkanını Kaçırma

Pundi X yani NPX, işletmeler için yeni nesil pos cihazları üreten bir girişimdir. Kredi kartı yerine kripto para kabul eden yeni nesil pos cihazları çoktan görücüye çıktı. Kripto para kabul eden pos cihazlarıyla insanlar işletmelerde sahip oldukları kripto paralar ile ödeme yapabilecekler. İşletmeler bu pos cihazlarına sahip olacak, kullanıcılar da ister telefonlarındaki Pundi X uygulamasından isterlerse de Pundi X kartlarından ödemelerini gerçekleştirebilecek. Kartlar NFC teknolojisine sahip olacak ve temassız ödeme gerçekleştirebilecek.

Şirketin açıklamasına göre 3 yıl içinde 100 bin ile 700 bin arası pos makinası dağıtmak hedefleniyor.

Ayrıca insanlar bu Pundi X pos makinası olan işletmelerden kripto para da alabilecek. Yani bu pos cihazına sahip bir kahveciye gidip Bitcon alabileceksiniz. Şu an BTC, ETH, LTC, QTUM, XEM, NPXS vb. coinler pos makinalarından alınabiliyor.

Endonezya’da kullanılmaya başlanan bu sistem hedef kitle öncelikle Güneydoğu Asya pazarı belirlemiş durumda

Asıl konumuzu teşkil eden hususa gelecek olursak, kripto trader’ları ve meraklıları, Pundi X ekibi tarafından başlatılan 3 aylık bir NPXS airdrop’unun pazardaki etkilerinden istifade ediyorlar. Bu airdrop, daha önce planlanan 2021 yılına kadar her ay bir NPXS airdrop’unun sıkıştırılmış halidir.
İlk aylık airdrop planı 20 Mart 2018’de başladı. Airdrop’lar 2021’e kadar kademeli olarak serbest bırakılacak, mevcuttaki kilitli NPX’lerle ‘finanse edilecek.’ 2019’da, kilitli tokenlerin %2,11637’si aylık olarak airdrop edilecek ve 2020’de bu oran %0,88187 olacak. Son airdrop 31 Ocak 2021 için planlandı.

Bu airdropa her hangi bir yatırım yapmadan katılmanın bir yöntemi de aşağıda bırakacağımız linkten PundiX Wallet uygulamasını indirip 24 saate bir cüzdandaki exra sekmesinden Claim tuşuna basmak. Ayrıca KYC doğrulaması yaparak ve arkadaşlarınızı PundiX Wallet kullanmaya davet ederek fazla bir kazanç daha sağlayabilirsiniz. Uygulamayı buradan indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. https://goo.gl/cLDVQz

İçeriği Sosyal Medyada paylaşın...

Bir cevap yazın